| सामग्री | काला स्टील या स्टेनलेस स्टील |
|---|---|
| पैकेजिंग विवरण | भीतरी प्लास्टिक बैग, बाहर निर्यात कार्टन। पैलेट वैकल्पिक। |
| प्रसव के समय | 5-30 दिन |
| भुगतान शर्तें | टीटी,एलसी.अलीपे.वेस्टर्न यूनियन |
| आपूर्ति की क्षमता | प्रति माह 30-50k |
| Fluidcompatibility | Air, Water, Oil |
|---|---|
| Keyword | Pressure Gauge |
| Accuracy | ±1.5% Of Full Scale |
| Mounting type | Panel Mount |
| Range | 0 - 100Mpa |
| Product name | Pressure Gauge Manometer |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo, Guangzhou |
| Mounting type | Panel Mount |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Pressure type | Gauge Pressure |
| Range | 0 - 100Mpa |
|---|---|
| Product name | Pressure Gauge Manometer |
| Fluidcompatibility | Air, Water, Oil |
| Pressure type | Gauge Pressure |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
| Pressure type | Gauge Pressure |
|---|---|
| Keyword | Pressure Gauge |
| Range | 0 - 100Mpa |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Clamp Size | 50.5mm/64mm |
|---|---|
| Configuration | Bourdon Tube |
| Mounting Type | Bottom Mount |
| Connection | Bottom |
| Oem | Yes |
| तत्व सामग्री | 304एसएस |
|---|---|
| आवास | स्टेनलेस स्टील |
| संबंध | एम20*1.5, 1/2,1/4 या अन्य |
| दबाव सीमाएँ | वैक्यूम, 0-1000बार |
| प्रदर्शन मोड | 5-अंकीय डिस्प्ले + एनालॉग बीम संकेतक |
| Over Pressure | 1.5×FS |
|---|---|
| Configuration | Bourdon Tube |
| Connection Size | 1/2 Inch NPT |
| Connection Location | Bottom |
| Size | 2.5" |
| Connection Size | 1/2 Inch NPT |
|---|---|
| Flange Size | DN25 (can Be Customized For Other Size) |
| Application | Corrosive And Viscous Media |
| Size | 2.5" |
| Mounting Type | Bottom Mount |
| आवास | स्टेनलेस स्टील |
|---|---|
| प्रदर्शन मोड | 5-अंकीय डिस्प्ले + एनालॉग बीम संकेतक |
| आकार | 80 मिमी |
| गुणवत्ता वारंटी | 12 महीने |
| संबंध | एम20*1.5, 1/2,1/4 या अन्य |